6 kwietnia 2018

11. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci” zapraszają uczniów wszystkich typów szkół do udziału w 11. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”,  który odbędzie się od 22 do 24 maja 2018 r. w Bochni. Termin zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2018 r.

Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

Przedsięwzięcie ma charakter integracyjny i edukacyjny, promujący uzdolnienia uczniów szkól specjalnych i masowych. Koncerty oraz przesłuchania konkursowe poprzedzają dwudniowe warsztaty, prowadzone przez wokalistów, instrumentalistów, aktorów i kompozytorów. Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach: integracyjne duety muzyczne, zespoły oraz kabarety.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Uczestnicy mają zagwarantowany bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach festiwalowych oraz bezpłatne wyżywienie i noclegi w Bursie Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu organizatora – 14 612 26 65 oraz na stronie internetowej: http://www.festiwal.bochnia.pl/