30 listopada 2017

Zaproszenie dla nauczycieli na spotkanie z Christiną Chavarrią

Zaproszenie dla nauczycieli na spotkanie z Christiną Chavarrią z United States Holocaust Memorial Museum w Waszyngtonie nt.Jak zapobiegać radykalizacji? Jak uczyć świadomego i krytycznego korzystania z mediów i rozróżniania rzetelnych przekazów od nierzetelnych? organizowane 4 grudnia 2017 r. w Warszawie.


Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno Społecznych i Szkoleń oraz Ambasada USA w Warszawie zapraszają nauczycieli i edukatorów na spotkanie z Christiną Chavarrią z United States Holocaust Memorial Museum w Waszyngtonie nt. Jak zapobiegać radykalizacji? Jak uczyć świadomego i krytycznego korzystania z mediów i rozróżniania rzetelnych przekazów od nierzetelnych? organizowane 4 grudnia 2017 r. (poniedziałek) w godz. 15.30-17.30 w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4,Warszawa, sala nr 207. Spotkanie będzie tłumaczone na język polski. Uczestnicy otrzymają potwierdzenie uczestnictwa.

U.S. Holocaust Memorial Museum cieszy się światową renomą i przedstawia historię Holocaustu poprzez wyjątkowo bogate zbiory eksponatów, filmów, zdjęć i przekazów ustnych. Jest poświęcone ludziom z całego świata, którzy mieli odwagę przeciwstawić się nienawiści i ludobójstwu. Christina Chavarria reprezentuje Muzeum w USA, Europie, Ameryce Łacińskiej i Japonii oraz jest odpowiedzialna min. za programy edukacyjne.