8 marca 2019

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Moja niepodległa”

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Moja niepodległa” dla nauczycieli zorganizowanego przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.


Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów konkursu na scenariusz lekcji lub uroczystości szkolnej związanej z Narodowym Świętem Niepodległości znaleźli się nauczyciele pracujący w szkołach na terenie województwa śląskiego. Są to:

  1. Grażyna Mulica i Joanna Piątkowska ze Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie. Panie przygotowały scenariusz lekcji pod tytułem: „Polak to brzmi dumnie”.
  2. Agnieszka Kamińska i Radosław Pietruczuk ze Szkoły Podstawowej „Skala” w Bielsku-Białej. Państwo przygotowali scenariusz przedstawienia dla uczniów klas I-III pod tytułem: „Polska – długa droga do wolności”.
  3. Cecylia Bielnik i Michał Janoszka z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu. Państwo przygotowali scenariusz przedstawienia dla uczniów szkół ponadpodstawowych pod tytułem: „Polska to jest wielka rzecz”.

Gratulujemy!!!