12 czerwca 2018

Wydarzenie społeczne „Dialog bez barier”

Wydział Filologiczny i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego zapraszają na kolejną edycję LABIRYNTÓW KOMUNIKACJI pod hasłem Dialog bez barier.


Będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać wystąpień wybitnych ekspertów z zakresu komunikacji. Każdy z naszych Gości jest mistrzem w dziedzinie teologii lub logopedii, co da Państwu możliwość spojrzenia na porozumiewanie się z różnych perspektyw. Poruszone zostaną tematy związane z jąkaniem, rozwojem mowy dziecka przez zabawę oraz relacjami w rodzinie, szczególnie pomiędzy rodzicami a dziećmi. Wydarzenie uświetni koncert zespołu Ośrodka dla Niepełnosprawnych „Najświętsze Serce Jezusa” w Rudzie Śląskiej poprzedzony prelekcją dotyczącą komunikacji z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Ponadto będą Państwo mogli wziąć udział w dyskusjach z naszymi Gośćmi.

Wydarzenie jest organizowane przy współpracy Wydziału Filologicznego i Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. Jest częścią III konferencji Zaburzeń Płynności Mowy.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w wydarzeniu. Udział jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja. To wydarzenie skierowane jest zarówno do nauczycieli, pedagogów, katechetów, księży, rodziców, studentów, jak również wszystkich zainteresowanych problematyką barier w komunikowaniu się.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie oraz do zapoznania się ze szczegółami na stronie: www.konferencja-zpm.edu.pl

DIALOG BEZ BARIER odbędzie się 30 sierpnia 2018 roku w godzinach 10.00-15.00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Jordana 18.