12 maja 2020

Praktyczne przykłady zaangażowania uczniów w realizację projektów Erasmus+

Krajowe Biuro programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium SYNERGIA ETWINNING-ERASMUS+ – Praktyczne przykłady zaangażowania uczniów w realizację projektów Erasmus+.

Podczas spotkania przedstawione zostaną przykłady działań angażujących uczniów w realizację projektów Erasmus+ z wykorzystaniem możliwości jakie daje program eTwinning, uwzględniając szczególną rolę TwinSpace i aktywności online, zaprojektowanych dla uczniów szkół partnerskich z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi

Webinarium poprowadzi p. Katarzyna Sopolińska – nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem w Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego. Od 2005 roku związana z Programem eTwinning. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów eTwinning, za które otrzymała Krajową i Europejską Odznakę Jakości. Czterokrotnie nagrodzona w Krajowych Konkursach eTwinning. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji eTwinningowych projektów doprowadziło do kolejnego etapu jakim były projekty Comenius, a obecnie Erasmus+.  Od kliku lat Ambasador Programu eTwinning  i trener kursów online w 2015 roku na 10-lecie programu wyróżniona tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland.  Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Blog: https://nauczycielwpodrozy.blogspot.com/

TERMIN: 19.05.2020 r. godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA;
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę SYNERGIA ETWINNING-ERASMUS+ – Praktyczne przykłady zaangażowania uczniów w realizację projektów Erasmus+ i otworzyć klikając w jego tytuł;
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA;
  4. W dniu Webinarium, (19.05.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

Szczegółowe informacje i rejestracja dostępne są na stronie: https://etwinning.pl/14410-2/ .