9 października 2018

XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz

Komitet Główny Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz informuje o organizacji jego XXIV edycji, która odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu.


Organizatorami Turnieju są: Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu i Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu. Współorganizatorami są: Stowarzyszenie Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP we Wrocławiu, Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP we Wrocławiu oraz Dolnośląski Cech Piekarzy i Cukierników.

Powołanie Komisji Wojewódzkiej Turnieju zaplanowano w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu (42-700 Lubliniec, ul. Klonowa 10, tel. 34 351 14 32) a etap wojewódzki turnieju odbędzie się w styczniu 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu.

Informacje na temat Turnieju znajdują się na stronie internetowej Komitetu Głównego www.zsz5wroclaw.home.pl

Informacje na temat organizacji turnieju można uzyskać także w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu, ul. Klonowa 10, tel. 34 351 14 32, www.zszlubliniec.pl. Osoba do kontaktu: Pani Renata Pruska – kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu.