25 lutego 2019

XIX Ogólnopolska Wystawa Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok’ 2019

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku kolejny raz organizuje Ogólnopolską Wystawę Fotografii Dzieci i Młodzieży Białystok’ 2019. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Białegostoku.


Wystawa kierowana jest do dzieci i młodzieży z całego kraju, zajmujących się amatorsko fotografowaniem rzeczywistości swojego otoczenia. Głównym jej celem jest promocja twórczości młodych artystów, wymiana doświadczeń, pogłębianie ich wiedzy odnoszącej się do umiejętności technicznych i poszerzania wiedzy w zakresie uprawiania fotografii jako sztuki. Poprzez organizację imprezy pragniemy poszerzyć grono osób zainteresowanych fotografią.

Prace można nadsyłać do 29 marca br. Aktualności dotyczące imprezy opublikowane są na stronie internetowej konkursu www.mdk.bialystok.pl lub na profilu Facebook www.facebook.com.

Znajduje się tam także Regulamin konkursu i elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Pliki zdjęciowe w formie cyfrowej należy przesyłać na adres j.forfa@mdk.bialystok.pl


Dodatkowe informacje uzyskać można: tel. 85 732 79 49, tel./fax. 85 732 90 49; j.forfa@mdk.bialystok.pl (Jacek Forfa – sekretariat konkursu).