14 stycznia 2021

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2021-08-31
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

OFERTA SKIEROWANA JEST DO NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Obowiązki:
Codzienna organizacja i prowadzenie zajęć w sali przedszkolnej. Planowanie przestrzeni w sali, dbanie o przygotowanie sali do zajęć. Bliska współpraca z pozostałymi grupami i dyrekcją w planowaniu i realizacji rocznego planu pracy Przedszkola.
Utrzymywanie bliskich, przyjacielskich relacji z rodzicami dzieci, w tym tworzenie sprawozdań semestralnych.

Wymagania:
• wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność
• odpowiedzialność
• zaangażowanie
• otwartość na nowe pomysły i tworzenie ciekawych projektów
• brak nałogów
• swoboda w przygotowaniu materiałów w pracy zdalnej
• książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
• pozytywne nastawienie do pracy
• kreatywność
• otwartość
• życzliwość
• duża porcja humoru na każdy dzień

Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem MEN ( ukończone studia kierunku pedagogika, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna),
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zainteresowanie metodą Marii Montessori.

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat
• praca w małej grupie do 14-17 dzieci z pomocą nauczyciela
• równoważny czas prace
• 2 - 3 tygodnie urlopu w wakacje
• możliwość rozwoju (szkolenia)
• praca w młodym zespole
• budynek z własnym placem zabaw
Proces rekrutacji:
Nadesłanie CV na adres: przedszkolemniami@gmail.com
Rozmowa na żywo lub on-line
Przedstawienie doświadczenia
Rozmowa na żywo,
Kontakt w sprawie decyzji
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV kompletne ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MNIAMI PRZEDSZKOLE EKOLOGICZNE RAFAŁ PRZYBYŁA
MiastoTARNOWSKIE GÓRY
Kod pocztowy42-680
AdresZAGÓRSKA 60
Powiattarnogórski
Gminagmina miejska Tarnowskie Góry
Telefon603135876
E-mailprzedszkolemniami@gmail.com