10 października 2019

Oferta pracy

PrzedmiotPedagogiki pozostałe
Termin składania dokumentów2019-10-25
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

PRACA NA STANOWISKU OPIEKUNKI/A W ŻŁOBKU W BIELSKU BIAŁEJ
Poszukujemy osób na stanowisko Opiekunki/a do nowo powstałego żłobka w Bielsku Białej przy ul. Goleszowskiej 17/3
Etat: 1/1
Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub licencjackich):
– pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,
– pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
– edukacja elementarna i terapia pedagogiczna /nauczaniem języka angielskiego
– pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju
lub
– wykształcenie średnie i co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi lub ukończony kurs „opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” w wymiarze min. 280 godzin.
lub
– kwalifikacje pielęgniarki, położnej.
Obowiązki:
-opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego;
-planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka
-prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju -psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka;
-prowdzenie dziennka zajęć;
-prowadzenie dziennkia obecności;
-kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków;
-zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka;
-wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, -układania do snu, przewijania itp.;
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- umowa o pracę,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
- pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze,
-dofinansowanie do karty MultiSport,
-prywatna opieka medyczna Luxmed
Do dokumentów należy załączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pozytywne Inicjatywy Edukacja Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyPozytywny Żłobek w Bielsku-Białej
MiastoBielsko-Biała
Kod pocztowy43-308
Adresul. Goleszowska 17/3
PowiatBielsko-Biała
Gminagmina miejska Bielsko-Biała
Telefon532 799 669
E-mailm.zydek@pozytywneinicjatywy.pl