11 września 2019

Oferta pracy

PrzedmiotJęzyk angielski
Termin składania dokumentów2019-10-31
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin10
Opis

ORGAN PROWADZĄCY
Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny "Światło" prowadzący placówki edukacyjne Przedszkole "Ziarenko" oraz Szkołę Podstawową "Skała", w których istnieje bardzo ścisła współpraca z rodzicami, wdrażany jest program wychowawczy oparty na wychowaniu w cnotach ludzkich i wartościach chrześcijańskich, poszukuje nauczyciela języka angielskiego w Szkole Podstawowej "SKAŁA".

OPIS STANOWISKA
nauczyciel języka angielskiego w klasach 1-3

WYMAGANIA
wykształcenie wyższe pedagogiczne - kierunkowe, wyraźny system wartości, chęć dalszego doskonalenia się, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY
bardzo dobrą atmosferę pracy, ścisłą współpracę w zespole, możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres mailowy szkoły: info@szkolaskala.edu.pl oraz zapoznanie się z modelem naszej placówki dostępnym na stronie internetowej www.szkolaskala.edu.pl

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołySzkoła Podstawowa "SKAŁA"
MiastoBielsko-Biała
Kod pocztowy43-300
AdresMłodzieżowa 7
PowiatBielsko-Biała
Gminagmina miejska Bielsko-Biała
Telefon570100548
E-mailinfo@szkolaskala.edu.pl