15 października 2020

Webinarium Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium KSZTAŁCENIE ZAWODOWE – Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych.

Podczas spotkania skupimy się na wykorzystaniu cyfrowych narzędzi do współpracy uczestników projektu w czasie rzeczywistym. Poznamy pomocne programy i aplikacje do komunikacji uczniów i nauczycieli na każdym etapie projektu, służące wykonywaniu zadań projektowych w międzynarodowych grupach oraz prezentacji efektów projektu.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Gołyźniak – nauczycielka przedmiotów zawodowych ekonomicznych i marketingowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bobowej, współpracująca z branżą gastronomiczną, hotelarską i marketingową. Koordynatorka projektów Erasmus+.  Laureatka konkursu „Nasz projekt eTwinning 2017”.

TERMIN: 28.10.2020 r. godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA;
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę KSZTAŁCENIE ZAWODOWE – Synergia eTwinning – Erasmus+ na zajęciach zawodowych otworzyć klikając w jego tytuł;
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA;
  4. W dniu Webinarium, (28.10.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.