20 maja 2020

Webinarium eTwinning Dobór narzędzi, rezultaty, dokumentacja

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING – Dobór narzędzi, rezultaty, dokumentacja.

Podczas webinarium omówimy, jak dobrać narzędzia internetowe umożliwiające lepszą współpracę, służące konkretnym celom, dostosowane do uczniów i ich możliwości. Wspólnie zastanowimy się, jakie mogą być rezultaty materialne i niematerialne. Omówimy również jak dokumentować działania i rezultaty projektu oraz jak zaplanować strategię upowszechniania.

Spotkanie poprowadzi p. Małgorzata Garkowska – nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu, eTwinnerka od 2005 roku, od kilku lat ambasador programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim. Zrealizowała ponad 20 projektów eTwinning, wiele z nich nagrodzono Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości. Projekt MAVEN MAths Via ENglish zwyciężył w konkursie Nasz projekt eTwinning 2016 w kategorii Ambasadorzy eTwinning. Koordynator projektów Comenius i Erasmus+.

TERMIN: 26.05.2020 r. godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING – Dobór narzędzi, rezultaty, dokumentacja  i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA
  4. W dniu Webinarium, (26.05.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.