12 sierpnia 2020

Webinarium eTwinning – bank pomysłów na lekcje online i offline

Krajowe Buiro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium NARZĘDZIA TIK DLA JĘZYKOWCÓW – Bank pomysłów na lekcje online i offline.

W trakcie webinarium poznamy szereg rozwiązać, które możemy wcielić w naszej klasie. Dowiemy się m.in.  jak wykorzystać popcorn do nauki języka obcego, przygotujemy zaszyfrowaną wiadomość i stworzymy memy. Nasza prelegentka pokaże również jak wykonać „maszynę słów”.

Webinarium poprowadzi p. Malwina Kordus – ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie dolnośląskim. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 26 we Wrocławiu jako nauczycielka języka niemieckiego. Szkoła w której pracuje została wyróżniona tytułem eTwinning School w 2018 i w 2020 roku. Microsoft Innovative Educator Expert,  szkolna koordynatorka programu Deutsch Plus, Szkół UNESCO i Unicef. Stale eksploruje nowoczesne technologie.

TERMIN: 31.08.2020 r. godz. 17:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę NARZĘDZIA TIK DLA JĘZYKOWCÓW – Bank pomysłów na lekcje online i offline otworzyć klikając w jego tytuł.
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA.
  4. W dniu Webinarium, (31.08.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.