7 lipca 2020

Webinarium Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium Jakość w projektach Etwinning – Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła Eetwinning.


Podczas webinarium zastanowimy się, jak zakończyć projekt oraz jak przygotować go do oceny. Na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek o odznakę jakości. Omówimy formularz i przykładowy opis projektu do Krajowej Odznaki Jakości. Dowiemy się również, kiedy projekt otrzyma Europejską Odznakę Jakości, czym jest Odznaka Szkoła eTwinning i jakie są kryteria przyznawania wyróżnienia.

Spotkanie poprowadzi p. Małgorzata Garkowska – nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. eTwinnerka od 2005 roku, od kilku lat ambasador programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim. Zrealizowała ponad 20 projektów eTwinning, wiele z nich nagrodzono Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości. Projekt MAVEN MAths Via ENglish zwyciężył w konkursie Nasz projekt eTwinning 2016 w kategorii Ambasadorzy eTwinning. Koordynator projektów Comenius i Erasmus+.

TERMIN: 14.07.2020 r. godz. 11:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: eTwinning Live

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA;
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę JAKOŚĆ W PROJEKTACH ETWINNING – Aplikujemy o Odznakę Jakości i Odznakę Szkoła eTwinning. i otworzyć klikając w jego tytuł;
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA;
  4. W dniu Webinarium, (14.07.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.