24 września 2020

TAURON Polska Energia zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w projekcie TAURON Junior Cup 2020

TAURON Junior Cup to jedna z inicjatyw organizowanych w ramach programu „TAURON wspiera młodych sportowców”, stworzonego na potrzeby wsparcia sportu młodzieżowego w wielu dyscyplinach, m.in. piłce ręcznej i siatkówce. W ramach trzeciej edycji projektu, organizowanego z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości, organizatorzy zapraszają do udziału dzieci i młodzież ze szkół podstawowych województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego oraz małopolskiego.
Z uwagi na trwające zagrożenie epidemiczne, tegoroczny turniej zostanie zorganizowany w bardzo popularnej wśród dzieci formule e-gamingowej. Eliminacje odbędą się w formie on-line, za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych gier w świecie e-sportowym FIFA. Wieki Finał, do którego wejdzie 64 zawodników, zaplanowano na 14 listopada 2020 r. w TAURON Arena Kraków.

Każdy z uczestników ma szansę  wygrać nagrody indywidualne oraz nagrody finansowe dla szkoły. Radość  ze zdobywanych bramek na ekranie będzie więc podwójna. Wszystkie szczegóły dotyczące projektu, a także  zasady zgłoszenia udziału  dostępne są na stronie internetowej www.tauronjuniorcup.pl.