15 lutego 2019

Seminarium „Przedsiębiorczość z eTwinning” w Gdańsku

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne seminarium szkoleniowo-kontaktowe „Przedsiębiorczość z eTwinning”, organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 1-2 marca 2019 r. w Gdańsku. Seminarium skierowane jest do nauczycieli dowolnych przedmiotów uczących w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych oraz szkolnych doradców zawodowych, którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to jednak zgłoszenie na seminarium) pod adresem  https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

Warunki udziału w seminarium:

  • rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),
  • nauczyciel dowolnego przedmiotu uczący w klasach 4-8 szkoły podstawowej, w szkole ponadpodstawowej lub szkolny doradca zawodowy,
  • gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.

 

Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Gdańska – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 22 marca br. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 22 lutego 2019 r.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 22 lutego 2019 r. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Rezygnacje przyjmowane są  wyłącznie  pod adresem mailowym: mregulska@frse.org.pl .

Więcej informacji (rejestracja, program, lokalizacja) na stronie wydarzenia: http://konferencje.frse.org.pl/Gdansk_2019 .