29 kwietnia 2020

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich 2020r.

Kuratorium Oświaty w Katowicach informuje, że Stowarzyszenie Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce ogłasza, w ramach zadania powierzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, „Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich”, w ramach którego zostaną ufundowane stypendia i nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji obejmujące rok szkolny 2019/2020:

 

  1. dla uczniów romskich szczególnie uzdolnionych, którzy legitymują się szczególnymi osiągnięciami w swojej dziedzinie – zaplanowano stypendia,
  2. dla finalistów konkursu stypendialnego dla uzdolnionych uczniów romskich – zaplanowano nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

Zgodnie z regulaminem w/w konkursu do dnia 15 września 2020 r. (liczy się data stempla pocztowego) karta zgłoszeniowa wraz z załącznikami dokumentującymi osiągnięcia ucznia powinna zostać przesłana na adres organizatora: Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce, ul. Kopernika 7, 95-200 Pabianice, z dopiskiem „konkurs stypendialny”.

 

Dodatkowych informacji udzielają organizatorzy: p. Krystyna Markowska i Róża Kowalska, tel. kom.: 602-857-658 lub 887-875-161,  e-mail: stowrompab@poczta.onet.pl.

 

Szczegółowe informacje nt. konkursu dostępne są w załącznikach: regulaminie oraz karcie zgłoszeniowej.

Załączniki:

Karta zgłoszeniowa
Regulamin