29 kwietnia 2020

Learning Event 2020: 5 i’s or effective eTwinning projects for secondary schools

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatny Learning Event 2020: 5 i’s or effective eTwinning projects for secondary schools.

Wydarzenie to przeznaczone jest dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Udział w warsztatach online to źródło inspiracji i liczne wskazówki do podjęcia współpracy. Pozwoli ono na przećwiczenie wybranych narzędzi w celu uatrakcyjnienia projektu online, a przede wszystkim to ciekawie i inspirująco spędzony czas w doborowym międzynarodowym towarzystwie eTwinnerów, z perspektywą na dalszą współpracę.

Spotkanie poprowadzi p. Anna Pławecka – trenerka kursów online pracująca w ramach programu eTwinning od 2006 roku i dyplomowana nauczycielka języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Czesława Miłosza w Jaworznie, autorka programów i innowacji pedagogicznych dotyczących łączenia CALL i TIK z nauką języka angielskiego oraz kursów online. Zwolenniczka idei LLL, zainteresowana dziennikarstwem i mediami.

http://jezykiobce.jaworzno.edu.pl/

 

TERMIN: 4 – 14.05.2020 r.

 

Aby wziąć w nim udział należy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji ROZWÓJ ZAWODOWY;
  2. Odszukać właściwe wydarzenie i kliknąć w jego nazwę Learning Event 2020: 5 i’s or effective eTwinning projects for secondary schools.;
  3. Kliknąć ZAPISZ SIĘ.

Liczba miejsc ograniczona.