13 września 2018

Konkurs „Listy do przyszłości” – organizowany w ramach projektu „Wawelska Kapsuła Czasu z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę”

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 4-8 szkół podstawowych z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz śląskiego. Udział w konkursie jest bezpłatny. Organizatorami projektu są Zamek Królewski na Wawelu oraz TAURON.

100 najlepszych listów wyłonionych w konkursie umieszczonych zostanie w Kapsule Czasu na Wawelu. Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody, dyplomy oraz zaproszenie na uroczystość na Zamku Królewskim na Wawelu.

Uczestnik Konkursu ma napisać list do swojego rówieśnika z przyszłości, który dotyczyć będzie jednego z następujących tematów:

  • Jak spędza czas wolny
  • Co chciałby robić, gdy dorośnie

Szkoła, która zgłosi udział w konkursie, otrzyma okolicznościowy papier, na którym pisane będą listy oraz pamiątkowy długopis dla każdego uczestnika.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 10 do 26 września 2018 r. pod adresem:

zgloszenia@konkurslisty.pl

Im wcześniej Szkoła zgłosi udział, tym wcześniej otrzyma papier okolicznościowy, a więc będzie miała więcej czasu na przeprowadzenie konkursu oraz wybranie 5 najlepszych listów.

5 najlepszych listów należy dostarczyć do 8 października 2018 r. na adres:

Agencja Reklamowa CzART sp. z o.o.

ul.Fabryczna 19

53 – 609 Wrocław

Z dopiskiem „Listy do przyszłości”

Szczegóły konkursu określone są w Regulaminie

W przypadku pytań kontakt:

  • pod adresem: zgloszenia@konkurslisty.pl
  • lub telefonicznie 530-556-126 w dni powszednie w godzinach 9:00-16:00

Załączniki:

Regulamin do pobrania

Plakat do pobrania