4 grudnia 2018

Konferencja „Profilaktyka zdrowia psychicznego w szkole”

Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego oraz Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość zapraszają na ogólnopolską konferencję pt. Profilaktyka zdrowia psychicznego w szkole”, która odbędzie się 12 grudnia 2018 roku w Łodzi, w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana przy ul. Wojska Polskiego 83, w godzinach od 10.00 do 16.00.


Konferencja, organizowana we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i finansowana z Narodowego Programu Zdrowia, jest adresowana przede wszystkim do nauczycieli, pedagogów i psychologów ze szkół, które brały udział w projekcie „Myślę pozytywnie”.

Celem konferencji jest prezentacja Szkolnego Systemu Wsparcia Zdrowia Psychicznego, w tym narzędzi edukacyjnych i profilaktycznych opracowanych w ramach projektu „Myślę pozytywnie”, a także innych dobrych praktyk z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla przedstawicieli szkół biorących udział w programie „Myślę Pozytywnie” istnieje możliwość zakwaterowania w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Rejestracja uczestników konferencji (od 03.12.2018) jest dostępna pod adresem: konferencjawlodzi.webankieta.pl