5 sierpnia 2020

Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium: NARZĘDZIA TIK DLA JĘZYKOWCÓW – Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego. W trakcie webinarium uczestnicy poznają platformę Quizlet i stworzą przykładowy zestaw fiszek. Przyjrzą się również aplikacji Google Tłumacz oraz poznają kilka wypróbowanych sposobów na pracę z chmurami wyrazów.


Webinarium poprowadzi p.  Malwina Kordus – ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie dolnośląskim. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 26 we Wrocławiu jako nauczycielka języka niemieckiego. Szkoła w której pracuje została wyróżniona tytułem eTwinning School w 2018 i w 2020 roku. Microsoft Innovative Educator Expert,  szkolna koordynatorka programu Deutsch Plus, Szkół UNESCO i Unicef. Stale eksploruje nowoczesne technologie.

TERMIN: 24.08.2020 r. godz. 17:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę NARZĘDZIA TIK DLA JĘZYKOWCÓW – Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego i otworzyć klikając w jego tytuł.
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA.
  4. W dniu Webinarium, (24.08.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.