16 czerwca 2020

Ewaluacja i upowszechnianie projektów Erasmus+ z wykorzystaniem Platformy eTwinning

Krajowe Biuro Programu eTwinning zaprasza na bezpłatne webinarium SYNERGIA ETWINNING-ERASMUS+ – Ewaluacja i upowszechnianie projektów Erasmus+ z wykorzystaniem Platformy eTwinning. Podczas spotkania przedstawione zostaną przykłady działań angażujących uczniów w realizację projektów Erasmus+ z wykorzystaniem możliwości jakie daje program eTwinning, uwzględniając szczególną rolę TwinSpace i aktywności online, zaprojektowanych dla uczniów szkół partnerskich wykorzystujących różnorodne narzędzia.


Webinarium poprowadzi p. Katarzyna Sopolińska – nauczyciel dyplomowana z 20 letnim stażem w Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego. Od 2005 roku związana z Programem eTwinning, którego jest nieustającą fanką. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów eTwinning, za które otrzymała Krajową i Europejską Odznakę Jakości. Czterokrotnie nagrodzona w Krajowych Konkursach eTwinning. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji eTwinningowych projektów doprowadziło do kolejnego etapu jakim były projekty Comenius, a obecnie Erasmus+. Od kliku lat Ambasador Programu eTwinning i trener kursów online w 2015 roku na 10-lecie programu wyróżniona tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland. Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi (blog: nauczycielwpodrozy.blogspot.com).

TERMIN: 22.06.2020 r. godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE: eTwinning Live

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA,
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę SYNERGIA ETWINNING-ERASMUS+ – Ewaluacja i upowszechnianie projektów Erasmus+ z wykorzystaniem Platformy eTwinning i otworzyć klikając w jego tytuł,
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA,
  4. W dniu Webinarium, (06.2020 r.), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100). Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.