15 maja 2018

Wyniki etapu rejonowego konkursu Tak budziła się Polska w mojej miejscowości

Zakończył się etap rejonowy konkursu Tak budziła się Polska w mojej miejscowości. Przedmiotem konkursu jest filmowa lub fotograficzna interpretacja drogi do niepodległości lokalnej społeczności . Do etapu finałowego konkursu zakwalifikowali się:
 w kategorii fotograficznej

  • w I kategorii wiekowej:
    1. Daria Stelmaszczyk, Martyna Wrzalik – Szkoła Podstawowa w Witkowicach
    2. Praca zbiorowa – Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie
    3. Paweł Mazurowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Katowicach
    4. Franciszek Mudyna – Szkoła podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach
    5. Oliwia Wierzejska – Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu
    6. Szymon Popanda – Szkoła Podstawowa nr 18 im. ks. Konstantego Damrota w Rudzie Śląskiej
  •  w II kategorii wiekowej
    1. Daria Obersztyn, Izabela Laska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Będzinie
    2. Melania Ganzera, Aleksandra Kopyto, Magdalena Klisik, Magdalena Joś – Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Damrota w Lubecku
    3. Julia Gwóźdź, Julia Wiaterek – V Liceum Ogólnokształcące w Rybniku
    4. Danuta Brol – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach
    5. Paulina Majak, Natalia Mrowiec – Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i ogólnokształcących w Bytomiu
    6. Melania Gwóźdż, Magdalena Wilk, Martyna Setla, Dominika Pisarska, Karolina
    7. Skibińska – Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu

w kategorii filmowej

  • w I kategorii wiekowej:
  1. Julia Kasprzyk – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Częstochowie
  2. Jakub Szczypka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu
  3. Ignacy Perkosz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żernicy
  • w II kategorii wiekowej:
  1. Wiktoria Bastek, Karolina Ogłaza, Roksana Wolańska, Dominika Chruścicka, Zuzanna Zielińska – Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Czarnym Lesie
  2. Albert Muras, Daniel Ziętek – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach
  3. Olga Pawliczek, Anna Tenczer, Milena Tomaszek, Paulina Żyrkowska – I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach
  4. Natalia Purgoł, Dorota Schenk, Patrycja Knosała, Mercedes Jelonek, Natalia Nobis – Technikum nr 4 w Bytomiu

Gratulujemy!

Etap finałowy konkursu – ocena prac ww. uczestników – odbędzie się 21 maja 2018 r. w siedzibie Kuratorium Oświaty w Katowicach. Informacja o wynikach i terminie wręczenia nagród zostanie zamieszczona na stronie internetowej do 30 maja 2018 r.

Zdjęcia: etap rejonowy konkursu w delegaturze Kuratorium Oświaty w Gliwicach