26 kwietnia 2018

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich

 

 

Kuratorium Oświaty w Katowicach informuje, że Centrum Doradztwa i Informacji  dla Romów w Polsce ogłasza „Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich”, realizowany w ramach zadania powierzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W roku szkolnym 2017/2018 zaplanowano stypendia                         i nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dla:

  1. uczniów romskich szczególnie uzdolnionych, którzy legitymują się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych, plastyki, muzyki instrumentalnej lub wokalnej, tańca albo sportu – 10 stypendiów,
  2. finalistów konkursu stypendialnego dla uzdolnionych uczniów romskich – 25 nagród Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zgodnie z regulaminem konkursu kartę zgłoszeniową wraz z załącznikami, dokumentującymi osiągnięcia ucznia należy przesłać do dnia 8 czerwca 2018 r. na adres: Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce, ul. Kopernika 7, 95-200 Pabianice, z dopiskiem „konkurs stypendialny”.

Szczegółowe informacje nt. konkursu dostępne są w załącznikach: regulaminie oraz karcie zgłoszeniowej.

 

Załączniki

Regulamin
Data: 2018-04-26, rozmiar: 46 KB
Karta zgloszeniowa
Data: 2018-04-26, rozmiar: 37 KB